171-050-213R911
NorCompNorComp
171-050-213R911 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 171-050-213R911
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 1.171-050-213R911.pdf2.171-050-213R911.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 171-050-213R911
Številka dela 171-050-213R911 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24688 pcs Podatkovni list 1.171-050-213R911.pdf2.171-050-213R911.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 171
Pakiranje Tray Druga imena 171050213R911
9250FE
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Feature Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Board Lock
natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
171/G
171/G
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: WIRE FERRULE INSUL
Na zalogi: 5061 pcs
Prenesi: 171/G.pdf
RFQ
171-050-213R051
171-050-213R051
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 21815 pcs
Prenesi: 171-050-213R051.pdf
RFQ
171-3
Proizvajalci: Staco Energy Products Co.
Opis: VARIABLE TRANSFORMER 240V 1.75A
Na zalogi: 136 pcs
Prenesi: 171-3.pdf
171-2
Opis: VARIABLE TRANSFORMER 264V 1.75A