172-015-102R031
NorCompNorComp
172-015-102R031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-015-102R031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-015-102R031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-015-102R031
Številka dela 172-015-102R031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39800 pcs Podatkovni list 172-015-102R031.pdf
Žični merilnik 20-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 172015102R031
4115MA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Mating Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Beige
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 4937 pcs
Prenesi: 172-015-111-001.pdf
RFQ
172-015-102R011
172-015-102R011
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Na zalogi: 27375 pcs
Prenesi: 172-015-102R011.pdf
RFQ
Prenesi: 172-015-102-011.pdf