172-015-283L001
NorCompNorComp
172-015-283L001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-015-283L001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 172-015-283L001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
64 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-015-283L001
Številka dela 172-015-283L001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9252 pcs Podatkovni list 172-015-283L001.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 172, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 12615FA
delovna temperatura -50°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Na zalogi: 4430 pcs
Prenesi: 172-025-101-011.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 5573 pcs
Prenesi: 172-015-282-021.pdf
RFQ
172-015-283L031
172-015-283L031
Prenesi: 172-015-283L031.pdf