172-025-212R911
NorCompNorComp
172-025-212R911 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-025-212R911
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 172-025-212R911.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-025-212R911
Številka dela 172-025-212R911 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20396 pcs Podatkovni list 172-025-212R911.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 172025212R911
2925FA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Flange Feature Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Board Lock
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Beige
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
172-025-212R031
172-025-212R031
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 18974 pcs
Prenesi: 172-025-212R031.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Na zalogi: 5725 pcs
Prenesi: 172-025-241-011.pdf
RFQ
Prenesi: 172-025-242-001.pdf
172-025-212R021
172-025-212R021
Prenesi: 172-025-212R021.pdf
172-025-212R011
172-025-212R011
Prenesi: 172-025-212R011.pdf
172-025-212R001
172-025-212R001
Prenesi: 172-025-212R001.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika