172-037-242R031
NorCompNorComp
172-037-242R031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-037-242R031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Podatkovni listi: 172-037-242R031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-037-242R031
Številka dela 172-037-242R031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13770 pcs Podatkovni list 172-037-242R031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Wrap Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 172037242R031
4637FA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
Flange Feature Mating Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva Beige
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
172-037-281L001
172-037-281L001
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 8678 pcs
Prenesi: 172-037-281L001.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 4291 pcs
Prenesi: 172-037-281-021.pdf
RFQ
172-037-242R021
172-037-242R021
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Prenesi: 172-037-242R021.pdf
Prenesi: 172-037-242-031.pdf
172-037-242R911
172-037-242R911
Prenesi: 172-037-242R911.pdf
172-037-242R001
172-037-242R001
Prenesi: 172-037-242R001.pdf
172-037-242R011
172-037-242R011
Prenesi: 172-037-242R011.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika