172-050-183L031
NorCompNorComp
172-050-183L031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-050-183L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 172-050-183L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-050-183L031
Številka dela 172-050-183L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6250 pcs Podatkovni list 172-050-183L031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 172, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 15650MA
delovna temperatura -50°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Mating Side (4-40)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Na zalogi: 4350 pcs
Prenesi: 172-050-182-011.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Na zalogi: 5902 pcs
Prenesi: 172-050-201-021.pdf
RFQ
172-050-183L001
172-050-183L001
Prenesi: 172-050-183L001.pdf