172-E09-101-021
NorCompNorComp
172-E09-101-021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E09-101-021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-E09-101-021.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E09-101-021
Številka dela 172-E09-101-021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4486 pcs Podatkovni list 172-E09-101-021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 31E09M
31E09M-ND
6109ME
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 9 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
172-E09-101R011
172-E09-101R011
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT
Na zalogi: 4638 pcs
Prenesi: 172-E09-101R011.pdf
RFQ
172-E09-101-911
172-E09-101-911
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 4381 pcs
Prenesi: 172-E09-101-911.pdf
RFQ
Proizvajalci: MPD (Memory Protection Devices)
Opis: PLUG DC MOLDED 24AWG 2.5MM 3'
Prenesi: 172-4205.pdf
Opis: PLUG DC MOLDED 18AWG RA 2.1MM 2'