172-E25-101-911
NorCompNorComp
172-E25-101-911 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E25-101-911
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-E25-101-911.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E25-101-911
Številka dela 172-E25-101-911 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5983 pcs Podatkovni list 172-E25-101-911.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 101925ME
85E09M
85E09M-ND
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Cable Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Board Lock
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A