172-E25-102-021
NorCompNorComp
172-E25-102-021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E25-102-021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-E25-102-021.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E25-102-021
Številka dela 172-E25-102-021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4186 pcs Podatkovni list 172-E25-102-021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 26E09M
26E09M-ND
3125ME
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A