172-E37-103R911
NorCompNorComp
172-E37-103R911 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E37-103R911
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.172-E37-103R911.pdf2.172-E37-103R911.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E37-103R911
Številka dela 172-E37-103R911 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22618 pcs Podatkovni list 1.172-E37-103R911.pdf2.172-E37-103R911.pdf
Žični merilnik 20-26 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 172-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 102937MEA
172E37103R911
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A