172-E37-202-021
NorCompNorComp
172-E37-202-021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E37-202-021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: 172-E37-202-021.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E37-202-021
Številka dela 172-E37-202-021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17168 pcs Podatkovni list 172-E37-202-021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 3137FE
48E09F
48E09F-ND
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Cable Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal