172-E37-211R031
NorCompNorComp
172-E37-211R031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E37-211R031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 1.172-E37-211R031.pdf2.172-E37-211R031.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E37-211R031
Številka dela 172-E37-211R031 Proizvajalec NorComp
Količina na voljo 14253 pcs Podatkovni list 1.172-E37-211R031.pdf2.172-E37-211R031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 7537FEA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flange Feature Mating Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal