172-E50-112-011
NorCompNorComp
172-E50-112-011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E50-112-011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 172-E50-112-011.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E50-112-011
Številka dela 172-E50-112-011 Proizvajalec NorComp
Količina na voljo 18165 pcs Podatkovni list 172-E50-112-011.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 128E09M
128E09M-ND
2550ME
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal