172-E50-211-011
NorCompNorComp
172-E50-211-011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 172-E50-211-011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 172-E50-211-011
Številka dela 172-E50-211-011 Proizvajalec NorComp
Količina na voljo 13109 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakiranje - Druga imena 123E09F
123E09F-ND
5550FE
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal