173-E37-111R241
NorCompNorComp
173-E37-111R241 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 173-E37-111R241
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.173-E37-111R241.pdf2.173-E37-111R241.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 173-E37-111R241
Številka dela 173-E37-111R241 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4738 pcs Podatkovni list 1.173-E37-111R241.pdf2.173-E37-111R241.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Serija 173-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 173-237MEA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Mating Side, Standard Screws (4-40) Lastnosti Mounting Brackets
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki 0.283" (7.20mm)