173-E50-213R461
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 173-E50-213R461
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR
Podatkovni listi: 173-E50-213R461.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 173-E50-213R461
Številka dela 173-E50-213R461 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6629 pcs Podatkovni list 173-E50-213R461.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 173-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 173-E50-213R461-ND
NOR1846
Q8279395
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Board Lock, Mounting Brackets
natančen opis 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki 0.283" (7.20mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
173-E50-213R141
173-E50-213R141
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Na zalogi: 6295 pcs
Prenesi: 173-E50-213R141.pdf
RFQ
173/8
173/8
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: WIRE FERL INSUL
Na zalogi: 6013 pcs
Prenesi: 173/8.pdf
RFQ
173/BH
173/BH
Opis: WIRE FERL INSUL
Prenesi: 173/BH.pdf
173/B
173/B
Prenesi: 173/B.pdf
173-E50-213R241
173-E50-213R241
Proizvajalci: NorComp
Prenesi: 173-E50-213R241.pdf
Prenesi:
173-E50-213R001
173-E50-213R001
Prenesi: 173-E50-213R001.pdf
173-P
173-P
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: HOLDER BATTERY 9V ALUMINUM