174-E37-113R141
NorCompNorComp
174-E37-113R141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 174-E37-113R141
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.174-E37-113R141.pdf2.174-E37-113R141.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 174-E37-113R141
Številka dela 174-E37-113R141 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15621 pcs Podatkovni list 1.174-E37-113R141.pdf2.174-E37-113R141.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 174-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 174-137MEA
174E37113R141
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Lastnosti Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva White Razmik med predelki 0.370" (9.40mm)