174-E37-213R461
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 174-E37-213R461
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR
Podatkovni listi: 174-E37-213R461.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 174-E37-213R461
Številka dela 174-E37-213R461 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18277 pcs Podatkovni list 174-E37-213R461.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 174-E, M Series
Pakiranje Tray Druga imena NOR1854
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Board Lock, Mounting Brackets
natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki 0.370" (9.40mm)