| Številka dela | 174-E50-211-141 | Proizvajalec | NorComp |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 4480 pcs | Podatkovni list | 174-E50-211-141.pdf |
| Žični merilnik | - | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder | Shell Size, Layout Connector | 5 (DD, D) |
| Material školjke, Dokončaj | Steel, Yellow Chromate Plated | Serija | 174-E |
| delovna temperatura | -50°C ~ 100°C | Število vrstic | 3 |
| Število pozicij | 50 | Tip montaže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Ingress Protection | - | Stanovanjski material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) | Lastnosti | Mounting Brackets |
| natančen opis | 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | Trenutna ocena | 5A |
| Vrsta kontakta | Signal | Kontaktni material | - |
| Kontaktni obrazec | Machined | Stopite v stik s finišno debelino | Flash |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold | Vrsta priključka | Receptacle, Female Sockets |
| Slog konektorja | D-Sub | Barva | White |
| Razmik med predelki | 0.370" (9.40mm) |