177-037-110-S81
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 177-037-110-S81
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 177-037-110-S81.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 177-037-110-S81
Številka dela 177-037-110-S81 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4896 pcs Podatkovni list 177-037-110-S81.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj - Serija 177
Pakiranje - Druga imena 177037110S81
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyester, Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Board Lock
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Phosphor Bronze
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
177-037-110-S61
177-037-110-S61
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 5948 pcs
Prenesi: 177-037-110-S61.pdf
RFQ
177-037-110-S71
177-037-110-S71
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 4419 pcs
Prenesi: 177-037-110-S71.pdf
RFQ
Prenesi: 177-037-112-181.pdf
Prenesi: 177-037-110-081.pdf
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika