179-015-313R671
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 179-015-313R671
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
Podatkovni listi: 179-015-313R671.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
252 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 179-015-313R671
Številka dela 179-015-313R671 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16314 pcs Podatkovni list 179-015-313R671.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A); 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 179
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2, 2 Število pozicij 15, 15
Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T
natančen opis 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub - Stacked Barva Black
Razmik med predelki 0.318" (8.08mm)