180-015-113R051
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-015-113R051
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-015-113R051.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-015-113R051
Številka dela 180-015-113R051 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28710 pcs Podatkovni list 180-015-113R051.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 180
Pakiranje Bulk delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti Board Lock, Grounding Indents, Shielded natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal