180-062-113R021
NorCompNorComp
180-062-113R021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-062-113R021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.180-062-113R021.pdf2.180-062-113R021.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-062-113R021
Številka dela 180-062-113R021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16953 pcs Podatkovni list 1.180-062-113R021.pdf2.180-062-113R021.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 180
Pakiranje Tray Druga imena 180062113R021
8862ME
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 62 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Shielded
natančen opis 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A