180-062-202L031
NorCompNorComp
180-062-202L031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-062-202L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-062-202L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-062-202L031
Številka dela 180-062-202L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13295 pcs Podatkovni list 180-062-202L031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija 180
Pakiranje Tray Druga imena 180062202L031
6862FER
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 62 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Mating Side (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180-062-203L031
180-062-203L031
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Na zalogi: 14507 pcs
Prenesi: 180-062-203L031.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp