180-062-271L000
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-062-271L000
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DB62 FMALE HD CRIMP Y-CHROM
Podatkovni listi: 180-062-271L000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-062-271L000
Številka dela 180-062-271L000 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DB62 FMALE HD CRIMP Y-CHROM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20146 pcs Podatkovni list 180-062-271L000.pdf
Shell Finish Thickness - Serija 180
Pakiranje Bulk Druga imena 862FEA
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 3
Število pozicij 62 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material -
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180-062-213R001
180-062-213R001
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT