180-078-213R011
NorCompNorComp
180-078-213R011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-078-213R011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.180-078-213R011.pdf2.180-078-213R011.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-078-213R011
Številka dela 180-078-213R011 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11057 pcs Podatkovni list 1.180-078-213R011.pdf2.180-078-213R011.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 180
Pakiranje Tray Druga imena 180078213R011
7878FE
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Shielded
natančen opis 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180-078-213R021
180-078-213R021
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Na zalogi: 11003 pcs
Prenesi: 180-078-213R021.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 5207 pcs
Prenesi: 180-078-212-001.pdf
RFQ