180-078-273L020
NorCompNorComp
180-078-273L020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-078-273L020
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DB78 FEMALE HD CRIMP NICKEL
Podatkovni listi: 180-078-273L020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-078-273L020
Številka dela 180-078-273L020 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DB78 FEMALE HD CRIMP NICKEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8647 pcs Podatkovni list 180-078-273L020.pdf
Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) High Density Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated
Shell Finish Thickness - Serija 180
Pakiranje Bulk Druga imena 2878FE
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 4
Število pozicij 78 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Cipele parjenja -
Ingress Protection - Flange Feature Board Side (4-40)
Lastnosti - Dielektrični material -
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position Vrsta kontakta Signal
Vrsta priključka Receptacle for Female Contacts Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180-078-272L010
180-078-272L010
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN DB78 FEMALE HD CRIMP TIN
Na zalogi: 7247 pcs
Prenesi: 180-078-272L010.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLDRCUP .200 10POS
Na zalogi: 6360 pcs
Prenesi: 180-10-210-00-001000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM