180-M26-103L021
NorCompNorComp
180-M26-103L021 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-M26-103L021
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-M26-103L021.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-M26-103L021
Številka dela 180-M26-103L021 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13327 pcs Podatkovni list 180-M26-103L021.pdf
Žični merilnik 24-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 180-M, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 180-M2621MN
180M26103L021
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 3
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Cable Side (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Shielded
natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A