180-M44-103L031
NorCompNorComp
180-M44-103L031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 180-M44-103L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Podatkovni listi: 180-M44-103L031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180-M44-103L031
Številka dela 180-M44-103L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9172 pcs Podatkovni list 180-M44-103L031.pdf
Žični merilnik 24-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 180-M, M Series
Pakiranje Tray Druga imena 180-M4431MN
180M44103L031
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 3
Število pozicij 44 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Grounding Indents, Shielded
natančen opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A