182-015-213R561
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 182-015-213R561
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 182-015-213R561.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 182-015-213R561
Številka dela 182-015-213R561 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49356 pcs Podatkovni list 182-015-213R561.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 182
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Lastnosti Board Lock natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material - Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.318" (8.08mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
182-015-213R431
182-015-213R431
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Na zalogi: 80806 pcs
Prenesi: 182-015-213R431.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Na zalogi: 4571 pcs
Prenesi: 182-025-112-161.pdf
RFQ
182-015-213R451
182-015-213R451
Prenesi: 182-015-213R451.pdf
182-015-213R531
182-015-213R531
Prenesi: 182-015-213R531.pdf
Prenesi: 182-025-112-171.pdf
182-015-213R171
182-015-213R171
Prenesi: 182-015-213R171.pdf
182-015-213R181
182-015-213R181
Prenesi: 182-015-213R181.pdf
182-015-213R481
182-015-213R481
Prenesi: 182-015-213R481.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika