182-037-113R451
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 182-037-113R451
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.182-037-113R451.pdf2.182-037-113R451.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 182-037-113R451
Številka dela 182-037-113R451 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37822 pcs Podatkovni list 1.182-037-113R451.pdf2.182-037-113R451.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 182
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki 0.318" (8.08mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 4060 pcs
Prenesi: 182-037-212-161.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 4173 pcs
Prenesi: 182-037-212-171.pdf
RFQ
182-037-113R161
182-037-113R161
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Prenesi: 182-037-113R161.pdf
182-037-113R481
182-037-113R481
Prenesi: 182-037-113R481.pdf