183-037-113R541
NorCompNorComp
183-037-113R541 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 183-037-113R541
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 183-037-113R541.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 183-037-113R541
Številka dela 183-037-113R541 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19065 pcs Podatkovni list 183-037-113R541.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 183
Pakiranje Tray Druga imena 183-337ME
183037113R541
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva Black
Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 5292 pcs
Prenesi: 183-037-212-161.pdf
RFQ
183-037-113R551
183-037-113R551
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na zalogi: 19191 pcs
Prenesi:
RFQ