183-037-213R181
NorCompNorComp
183-037-213R181 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 183-037-213R181
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.183-037-213R181.pdf2.183-037-213R181.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 183-037-213R181
Številka dela 183-037-213R181 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18544 pcs Podatkovni list 1.183-037-213R181.pdf2.183-037-213R181.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 183
Pakiranje Tray Druga imena 183-837FE
183037213R181
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Lastnosti Ground Strap natančen opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.590" (14.99mm)