184-015-293L031
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 184-015-293L031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Podatkovni listi: 1.184-015-293L031.pdf2.184-015-293L031.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 184-015-293L031
Številka dela 184-015-293L031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5621 pcs Podatkovni list 1.184-015-293L031.pdf2.184-015-293L031.pdf
Žični merilnik 26-28 AWG, Stranded Voltage Rating -
Prekinitev IDC, Ribbon Cable Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 184
Pakiranje Tray delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Mating Side (4-40)
Lastnosti Feed Through natančen opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC
Na zalogi: 4059 pcs
Prenesi: 184-025-192-001.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Na zalogi: 5380 pcs
Prenesi: 184-025-192-021.pdf
RFQ
184-015-293L001
184-015-293L001
Opis: CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Prenesi: 184-015-293L001.pdf
184-015-293L011
184-015-293L011
Prenesi: 184-015-293L011.pdf
184-015-293L021
184-015-293L021
Prenesi: 184-015-293L021.pdf
Prenesi: 184-025-193L001.pdf
Prenesi: 184-025-193L011.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika