198-015-213L001
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 198-015-213L001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.198-015-213L001.pdf2.198-015-213L001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 198-015-213L001
Številka dela 198-015-213L001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29624 pcs Podatkovni list 1.198-015-213L001.pdf2.198-015-213L001.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija 198
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Shielded
natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Phosphor Bronze
Kontaktni obrazec Stamped Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Na zalogi: 4583 pcs
Prenesi: 198-015-213-001.pdf
RFQ
198-026-213L001
198-026-213L001
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 17713 pcs
Prenesi: 198-026-213L001.pdf
RFQ
Prenesi: 198-026-213-551.pdf
198-026-213L551
198-026-213L551
Prenesi: 198-026-213L551.pdf
198-015-213L031
198-015-213L031
Prenesi: 198-015-213L031.pdf
198
Proizvajalci: Adafruit
Opis: STANDARD LCD 20X4 + EXTRAS
Prenesi: 198.pdf