2163-36-01RP2
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2163-36-01RP2
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN HEADER 2MM STR 36POS 15GOLD
Podatkovni listi: 2163-36-01RP2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2163-36-01RP2
Številka dela 2163-36-01RP2 Proizvajalec NorComp
Opis CONN HEADER 2MM STR 36POS 15GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5299 pcs Podatkovni list 2163-36-01RP2.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija 2163 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.328" (8.32mm) Druga imena 2163S-36E
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Glass Filled Višina izolacije 0.064" (1.63mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.146" (3.71mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)
Končna debelina - parjenje 15.0µin (0.38µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2163-34-01-P2
2163-34-01-P2
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 34POS
Na zalogi: 5138 pcs
Prenesi: 2163-34-01-P2.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 36POS
Na zalogi: 5802 pcs
Prenesi: 2163-36-02-P2.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CABLE FFC 6POS 2"