671-015-113R051
NorCompNorComp
671-015-113R051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 671-015-113R051
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 1.671-015-113R051.pdf2.671-015-113R051.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 671-015-113R051
Številka dela 671-015-113R051 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15785 pcs Podatkovni list 1.671-015-113R051.pdf2.671-015-113R051.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 671
Pakiranje Tray delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A