671-025-113R031
NorCompNorComp
671-025-113R031 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 671-025-113R031
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Podatkovni listi: 1.671-025-113R031.pdf2.671-025-113R031.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 671-025-113R031
Številka dela 671-025-113R031 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14073 pcs Podatkovni list 1.671-025-113R031.pdf2.671-025-113R031.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 671
Pakiranje Tray delovna temperatura -50°C ~ 100°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Stanovanjski material Polyamide (PA9T), Nylon 9T Flange Feature Mating Side (4-40)
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
671-6
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 9.75"