684S21W1103L461
NorCompNorComp
684S21W1103L461 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684S21W1103L461
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.684S21W1103L461.pdf2.684S21W1103L461.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684S21W1103L461
Številka dela 684S21W1103L461 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7835 pcs Podatkovni list 1.684S21W1103L461.pdf2.684S21W1103L461.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) - 21W1
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 684S
Pakiranje Tray Druga imena NOR1219
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 (20 + 1 Power) Tip montaže Board Edge, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
natančen opis 21 (20 + 1 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A, 40A
Vrsta kontakta Signal and Power Kontaktni material Copper Alloy
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, Combo Barva Black
Razmik med predelki 0.395" (10.03mm)