773-E15-113R001
NorCompNorComp
773-E15-113R001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 773-E15-113R001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.773-E15-113R001.pdf2.773-E15-113R001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 773-E15-113R001
Številka dela 773-E15-113R001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19934 pcs Podatkovni list 1.773-E15-113R001.pdf2.773-E15-113R001.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 773-E
Pakiranje Tray Druga imena 773E15113R001
NOR1013
delovna temperatura -50°C ~ 100°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva White
Razmik med predelki 0.283" (7.20mm)