781-M15-113R141
NorCompNorComp
781-M15-113R141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 781-M15-113R141
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN DSUB HD PLUG 15POS R/A SLDR
Podatkovni listi: 781-M15-113R141.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 781-M15-113R141
Številka dela 781-M15-113R141 Proizvajalec NorComp
Opis CONN DSUB HD PLUG 15POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18126 pcs Podatkovni list 781-M15-113R141.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija Seal-D 781-M
Pakiranje Tray Druga imena 781M15113R141
NOR1030
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 3
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Stanovanjski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti Board Lock, Grounding Indents
natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec Machined Stopite v stik s finišno debelino Flash
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva Black
Razmik med predelki 0.350" (8.89mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7810 0.25MM
7810 0.25MM
Proizvajalci: 3M
Opis: PAD ECAP 195X254MM
Na zalogi: 4520 pcs
Prenesi: 7810 0.25MM.pdf
RFQ
781
Proizvajalci: Adafruit
Opis: USB + SERIAL LCD BACKPACK BOARD
Na zalogi: 6482 pcs
Prenesi: 781.pdf
RFQ
781-C
781-C
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BUMPER CYLINDRICAL 0.5" DIA CLR
Prenesi: 781-C.pdf
781 BK078
781 BK078
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CORD 125V 18AWG 3ELEM BLACK 25PC