821B014-213R001
NorComp Inc.NorComp Inc.
NorComp Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 821B014-213R001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 821B014-213R001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 821B014-213R001
Številka dela 821B014-213R001 Proizvajalec NorComp Inc.
Opis CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2325 pcs Podatkovni list 821B014-213R001.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov IP50 - Dust Protected
Prekinitev Solder Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija QUIK-LOQ™ 821B
RoHS Status Tray delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut; Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 821B014-213R001 Velik premer dobavljen -
Lastnosti Shielded Razširjen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Opis CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR Trenutna ocena -