822B003-173L801
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 822B003-173L801
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 822B003-173L801.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 822B003-173L801
Številka dela 822B003-173L801 Proizvajalec NorComp
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2619 pcs Podatkovni list 822B003-173L801.pdf
Voltage Rating 800V Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi - Shell material Brass
Shell Finish Nickel Serija QUIK-LOQ™ 822B
Pakiranje Tray Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število pozicij 3
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell, Strain Relief Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 17A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 7.00µin (0.178µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Black, Silver Odpiranje kabla 0.287" ~ 0.323" (7.30mm ~ 8.20mm)