822B012-173L501
NorCompNorComp
822B012-173L501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 822B012-173L501
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 822B012-173L501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
18 pcs
36 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 822B012-173L501
Številka dela 822B012-173L501 Proizvajalec NorComp
Opis CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2121 pcs Podatkovni list 822B012-173L501.pdf
Voltage Rating 480V Prekinitev Solder Cup
Pakiranje Tray Druga imena NOR1588
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 7.00µin (0.178µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Black, Silver
Odpiranje kabla 0.169" ~ 0.205" (4.30mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome