822B012-273L601
NorCompNorComp
822B012-273L601 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 822B012-273L601
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 822B012-273L601.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
18 pcs
36 pcs
54 pcs
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 822B012-273L601
Številka dela 822B012-273L601 Proizvajalec NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2133 pcs Podatkovni list 822B012-273L601.pdf
Voltage Rating 480V Prekinitev Solder Cup
Pakiranje Tray Druga imena NOR1593
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell, Strain Relief
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 7.00µin (0.178µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Black, Silver
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome