822B016-273L601
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 822B016-273L601
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 822B016-273L601.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 822B016-273L601
Številka dela 822B016-273L601 Proizvajalec NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1762 pcs Podatkovni list 822B016-273L601.pdf
Voltage Rating 315V Prekinitev Solder Cup
Pakiranje Tray Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell, Strain Relief Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 7.00µin (0.178µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black, Silver Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)