822BR16-213R001
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 822BR16-213R001
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Podatkovni listi: 822BR16-213R001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 822BR16-213R001
Številka dela 822BR16-213R001 Proizvajalec NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1239 pcs Podatkovni list 822BR16-213R001.pdf
Voltage Rating 315V Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi - Shell material Brass
Shell Finish Nickel Serija QUIK-LOQ™ 822B
Pakiranje Tray Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Število pozicij 16
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyphenylene Sulfide (PPS) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Trenutna ocena 6A