950-037-010R011
NorCompNorComp
950-037-010R011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 950-037-010R011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka BACKSHELL 37POS 60DEG PLASTIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 950-037-010R011
Številka dela 950-037-010R011 Proizvajalec NorComp
Opis BACKSHELL 37POS 60DEG PLASTIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ščitenje Unshielded Serija 950
Obloga - Druga imena 950-37P60E
950037010R011
Število pozicij 37 Material Polyamide (PA), Nylon
Strojna oprema Strain Relief Lastnosti Mating Screws 4-40
natančen opis 37 Position Two Piece Backshell Connector Gray 60° Unshielded Barva Gray
Vrsta kabla Round Izhod iz kabla 60°
Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
950-1/2
950-1/2"X60YD
Proizvajalci: 3M
Opis: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X 60YD
Na zalogi: 4079 pcs
Prenesi: 950-1/2"X60YD.pdf
RFQ
950-09
Proizvajalci: PanaVise
Opis: UNIVERSAL RADIO MOUNT - 9" RISE
Na zalogi: 1693 pcs
Prenesi: 950-09.pdf
RFQ
950-025-010R011
950-025-010R011
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL 25POS 60DEG PLASTIC
Prenesi: 950-025-010R011.pdf
Proizvajalci: PanaVise
Opis: UNIVERSAL RADIO MOUNT - 6" RISE
Prenesi: 950-06.pdf
950-009-020R121
950-009-020R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL 9POS 60DEG METAL PLAS
Prenesi: 950-009-020R121.pdf
Opis: BACKSHELL 25POS 60DEG METAL PLAS