970-037-040R011
NorCompNorComp
970-037-040R011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 970-037-040R011
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka BACKSHELL DB37 DIE CAST BLK CHRM
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 970-037-040R011
Številka dela 970-037-040R011 Proizvajalec NorComp
Opis BACKSHELL DB37 DIE CAST BLK CHRM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Ščitenje Shielded Serija 970, ARMOR
Obloga Copper Druga imena 970-37BCA
970037040R011
Število pozicij 37 Material Metal, Zinc Alloy
Strojna oprema Assembly Hardware, Grommets Lastnosti Mating Screws 4-40, Sealed
natančen opis 37 Position Two Piece Backshell Connector Black 180° Shielded Barva Black
Vrsta kabla Round Izhod iz kabla 180°
Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
9700
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: FOAM REPLACE FOR SE720 3PCS
Na zalogi: 3703 pcs
Prenesi:
RFQ
970-037-020R121
970-037-020R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB37 METALIZED PLASTIC
Na zalogi: 33619 pcs
Prenesi: 970-037-020R121.pdf
RFQ
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB37 DIE CAST NICKEL
Prenesi: 970-037-030R121.pdf
Opis: BACKSHELL DIE CAST BLK CHRM
Opis: BACKSHELL DB37 DIE CAST BLK CHRM
Prenesi: 970-037-040-011.pdf
Prenesi: 970-037-020-121.pdf
970-RBLKTSCREW
970-RBLKTSCREW
Opis: HARDWARE SCREW 4-40
Prenesi: 970-RBLKTSCREW.pdf
970-TSCREW.060
970-TSCREW.060
Opis: HARDWARE SCREW 4-40
Prenesi: 970-TSCREW.060.pdf
970-RTHUMBSCREW
970-RTHUMBSCREW
Opis: HARDWARE THUMBSCREW 4-40
Prenesi: 970-RTHUMBSCREW.pdf
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: QX PWR CBL 24V M12 SCKT SCR ON
Na zalogi: 344 pcs
Prenesi:
970-037-010R011
970-037-010R011
Opis: BACKSHELL DB37 BLACK PLASTIC
Prenesi: 970-037-010R011.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika