978-037-020R121
NorCompNorComp
NorComp
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 978-037-020R121
Proizvajalec / znamka: NorComp
Opis izdelka BACKSHELL TOP ENTRY 37POS METAL
Podatkovni listi: 978-037-020R121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 978-037-020R121
Številka dela 978-037-020R121 Proizvajalec NorComp
Opis BACKSHELL TOP ENTRY 37POS METAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36611 pcs Podatkovni list 978-037-020R121.pdf
Ščitenje Shielded Serija 978
Obloga Nickel over Copper Število pozicij 37
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Plastic, Metallized
Strojna oprema Assembly Hardware, Strain Relief Lastnosti Mating Screws 4-40, Sealed
natančen opis 37 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded Barva Silver
Vrsta kabla Round Izhod iz kabla 180°
Vrsta pripomočka Two Piece Backshell
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
978-037-010R031
978-037-010R031
Proizvajalci: NorComp
Opis: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
Na zalogi: 71075 pcs
Prenesi: 978-037-010R031.pdf
RFQ
978-025-020R121
978-025-020R121
Proizvajalci: NorComp
Opis: BACKSHELL DB25 METALIZED PLASTIC
Na zalogi: 85938 pcs
Prenesi: 978-025-020R121.pdf
RFQ
Opis: CONN BACKSHELL 25POS 180DEG GRAY
Prenesi: 978-025-010-031.pdf
Opis: BACKSHELL TOP ENTRY 50POS METAL
Prenesi: 978-050-020R121.pdf
Prenesi: 978-025-010R031.pdf
Opis: CONN BACKSHELL 50POS 180DEG GRAY
Prenesi: 978-050-010-031.pdf
9780MN 004100
9780MN 004100
Proizvajalci: Belden
Opis: 5 FS PR #18 PO FS PVC
Na zalogi: 218 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: Belden
Opis: 5 FS PR #18 PO FS PVC
Na zalogi: 29 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: McGraw-Hill Education
Opis: BOOK: PROGRAMMING THE BEAGLEBONE
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika